Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

AI & Big Data Congress

Data wydarzenia: 
poniedziałek, Październik 1, 2018 do wtorek, Październik 2, 2018
Rodzaj wydarzenia: Konferencje i kongresy

Miejsce:

The Westin Warsaw Hotel, al. Jana Pawła II 21, Warszawa

Opis:

 

1-2 października 2018 r. w The Westin Warsaw Hotel, odbędzie się AI & Big Data Congress, który pozwoli skonfrontować się z całą złożonością problematyki nowoczesnych technologii.

Sztuczna inteligencja rozpoznaje dokumenty, robot kompletuje elektroniczną teczkę pracowniczą, system rozpoznaje mowę, obrazy i analizuje zachowania, powstaje sztuczna twórczość… To już się stało! Dziś sztuczna inteligencja używana do zwiększenia korzyści biznesowych, już niedługo będzie powszechnie wykorzystywanym standardem.

Nadchodząca edycja  wydarzenia będzie skupiała się na praktycznym zastosowaniu inteligentnych technologii w biznesie. W ramach use case’ów zostaną przedstawione wdrożenia AI oraz rozwiązania gromadzenia i analizy dużych zbiorów danych w różnych sektorach gospodarki. Podane przykłady nie będą się ograniczać tylko do Polski. Podczas Kongresu prelegenci pochylą się również nad zdefiniowaniem Artificial Intelligence i rozróżnieniem tego terminu od robotyzacji. Nie zabraknie też wciąż aktualnych rozważań na temat m.in. Deep Learning.

Strona rejestracji na wydarzenie: http://bigdatacee.pl