Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Bezpłatne spotkanie dla mikroprzedsiębiorców w Łukowie

Data wydarzenia: wtorek, Listopad 13, 2018
Rodzaj wydarzenia: Konferencje i kongresy, Spotkania, Szkolenia

Miejsce: Łuków, Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe "Parisel Palace", Klimki 36

Opis:

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018”. To bezpłatna konferencja z 3 inspirującymi wykładami praktyków – szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy TV, którzy będą doradzać jak osiągać lepsze wyniki w biznesie. Wydarzenie to odbędzie się 13 listopada 2018 r. (wtorek) w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym "Parisel Palace" przy ul. Klimki 36 o godz. 16:30 (rejestracja - godz. 16:00). Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla działających w Łukowie przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei przedsiębiorca, Robert Suszko, prezes firmy Bon Appetit Sp. z o.o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Piotr Kuśmierzak, dziennikarz Polsatu i reporter Polsat NEWS.

Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

biznes lubelskie w łukowie spotkanie dla mikroprzedsiębiorców