Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Bezpłatne spotkanie dla mikroprzedsiębiorców w Radzyniu Podlaskim

Data wydarzenia: wtorek, Listopad 6, 2018
Rodzaj wydarzenia: Konferencje i kongresy, Spotkania, Szkolenia

Miejsce: Radzyń Podlaski, sala bankietowa "U Małgorzaty", Białka 149B

Opis:

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym spotkaniu w ramach drugiego cyklu ,,Biznes Lubelskie 2018”. To bezpłatna konferencja z 3 inspirującymi wykładami praktyków – szefów firm oraz doświadczonych dziennikarzy TV, którzy będą doradzać jak osiągać lepsze wyniki w biznesie. Wydarzenie to odbędzie się 6 listopada 2018 r. (wtorek) w sali bankietowej "U Małgorzaty" przy ul. Białka 149B o godz. 16:30 (rejestracja - godz. 16:00). Najbliższe spotkanie zorganizowane będzie dla działających w powicie zamojskim przedsiębiorców, pracodawców i pracowników mikroprzedsiębiorstw, jednostek samorządu terytorialnego i instytucji otoczenia biznesu.

Podczas wydarzenia pracownicy UMWL przedstawią możliwości atrakcyjnego wsparcia działalności firm, m.in. w zakresie promocji, udziału w targach i misjach zagranicznych. Z kolei przedsiębiorca, Zbigniew Chołyk z LubApple Sp. z o.o. opowie jak odnieść sukces w biznesie na Lubelszczyźnie. O tym jak najlepiej zaprezentować swoją firmę i siebie podczas publicznych wystąpień, rozmów biznesowych i kontaktów z mediami poprowadzi Andrzej Baryła, prezenter i reporter TVP 3 Lublin.

Zakończeniem spotkania jest wspólna kolacja uczestników z prelegentami, podczas której będzie można osobiście nawiązać nowe znajomości i poznać innych przedstawicieli firm i samorządów.

 

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ WYPEŁNIJ FORMULARZ REJESTRACYJNY

 

bezpłatne spotkanie dla mikroprzedsiębiorców w Radzyniu Podlaskim