Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Misja na Forum Biznesu z okazji Szczytu Trójmorza

Data wydarzenia: 
poniedziałek, Wrzesień 17, 2018 do wtorek, Wrzesień 18, 2018
Rodzaj wydarzenia: Misje gospodarcze

Miejsce:

Bukareszt, Rumunia

Opis:

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej i Izby Przemysłowo-Handlowej Rumunii zapraszamy do udziału w misji na Forum Biznesu z okazji tegorocznego Szczytu Inicjatywy Trójmorza. Wyjazd i forum adresowane są do firm sektora transportowego, energetycznego i IT/ICT. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 sierpnia.

Tegoroczny Szczyt odbędzie się 17-18 września 2018 r. w Bukareszcie. Równolegle odbędzie się Forum Biznesu dla sektorów sektorów transportowego, energetycznego i IT/ICT. Spotkanie organizują Prezydencka Administracja Rumunii i Izba Przemysłowo-Handlowa Rumunii we współpracy z Atlantic Council of the USA (ACUS) i Narodowym Uniwersytetem Administracji (SNSPA) w Rumunii.

Misje podobne do tej będą organizować izby z pozostałych krajów-członków Inicjatywy Trójmorza. Stworzy to niepowtarzalną okazję do nawiązania kontaktów zarówno z przedstawicielami administracji, instytucji otoczenia biznesu, ale także przedsiębiorcami z kilkunastu krajów.

Koszt udziału w misji wynosi: 2000 PLN netto i zawiera: koszt przelotów na trasie W-wa Bukareszt, Bukareszt – Warszawa liniami Wizz Air (tylko bagaż podręczny do 8 kg); transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach misji, opieka agenta na miejscu.

Uwaga: koszt udziału w misji nie obejmuje kosztu noclegów. Rejestracji hotelu dokonują Państwo indywidualnie w hotelach wskazanych przez organizatora (organizator wynegocjował specjalne stawki dla uczestników – listę hoteli wraz z cenami przesyłam Państwu w załączeniu). Warunkiem uczestnictwa w misji (uwarunkowania logistyczne) jest wybór noclegów w hotelu Arc de Triomphe (https://www.hotelarcdetriomphe.ro/en_about.html; tel: +40 372150700), gdzie cena pokoju jednoosobowego ze śniadaniem wynosi 75 euro, zaś pokoju dwuosobowego ze śniadaniem 85 euro. Przy rejestracji należy wpisać CHAMBER OF COMMERCE AND INDUSTRY OF ROMANIA – CCIR.

 

Rejestracji na misję można dokonać poprzez formularz do 25 sierpnia.