Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

RAGE 2018 Lubelskie Edition

Data wydarzenia: 
czwartek, Lipiec 12, 2018 do piątek, Lipiec 13, 2018
Rodzaj wydarzenia: Spotkania

Miejsce: Lublin, Świdnik, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Puławy, Ułęż.

Opis:

Ferrari, Lamborghini, Rolls – Royce, Bentley, czy Ultima w województwie lubelskim? Żeby podziwiać najpiękniejsze samochody świata na żywo, nie trzeba wyjeżdżać do Dubaju. To wszystko i jeszcze więcej zobaczycie podczas tegorocznej edycji RAGE 2018 „Lubelskie edition”.

Już 12 – 13 lipca zapraszamy Was na jedną z najważniejszych imprez motoryzacyjno-lifestylowych w Polsce. Mowa oczywiście o RAGE 2018. W tym roku to właśnie nasz region jest głównym partnerem wydarzenia.

Lublin znajduje się na liście Top 7 City Break wg portalu WP Turystyka, między innymi dlatego organizatorzy tak prestiżowego wydarzenia jakim jest RAGE, zdecydowali się zorganizować je właśnie w tym regionie. Tegoroczna trasa RAGE, poprowadzi uczestników przez najpiękniejsze zakątki województwa lubelskiego.

Jakie miasta odwiedzi RAGE?

Nałęczów – znany z pięknej, bogatej przyrody, Parku Zdrojowego i zawodów balonowych. Kto wie, czy uczestnicy RAGE, nie będą musieli zamienić imponujących czterech kółek na podniebne loty balonem? Ułęż – wymarzone miejsce na wyścigi motoryzacyjne organizowane na tutejszym lotnisku i pełne niezapomnianych wrażeń spływy kajakowe. Następny przystanek to Puławy znane na Lubelszczyźnie centrum myśli naukowej, badań i rozwoju . Jako wiodący ośrodek szeroko pojętej działalności badawczej i biznesowej, będzie nie lada gratką dla uczestników RAGE. Kolejnym miastem, które odwiedzimy będzie Kazimierz Dolny. Znany przede wszystkim ze swojego urokliwego położenia nad Wisłą, letnich festiwali oraz wytwornie zdobionych kamienic mieszczańskich, które uważane są za jedne z najpiękniejszych polskich budynków epoki renesansu. Ostatnim, ale nie mniej ważnym miastem będzie Świdnik, znany na świecie z produkcji helikopterów i motocykli. To ze Świdnika pochodzi najpopularniejszy śmigłowiec SM-1 oraz kultowy motocykl WSK.

Sześć miast, trzydzieści super samochodów i województwo, które sprawia że ciągle masz apetyt na więcej. Lubelskie – Smakuj życie!