Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasada RP w Tokio

 

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) są zagranicznymi placówkami Ministra Rozwoju działającymi w ramach Ambasad i Konsulatów RP. Placówki te zostały utworzone, by wspierać polskie firmy, w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach swojej misji WPHI pomagają również zagranicznym firmom zainteresowanym kupnem polskich towarów i usług oraz inwestycjami w naszym kraju. Wszystkie wydziały udzielają kompleksowych informacji dotyczących warunków eksportu towarów i usług, taryf celnych, podatkowych, prowadzenia działalności gospodarczej oraz możliwości zakupu nieruchomości. Usługi WPHI są bezpłatne oraz oparte na zasadach etyki.

Lista planowanych wydarzeń promocyjnych na rok 2017, w których udział zadeklarował WPHI w Tokio:

Targi:

  • Supermarket trade Show 2017. Jedne z największych targów spożywczych w Japonii. W 2017 roku WPHI Tokio współorganizuje Polski Pawilon Narodowy z Agencją Rynku Rolnego. ARR odpowiada za rekrutację firm. Targi odbywają się w dniach 15-17 lutego 2017 roku.
  • Tokyo Game Show 2017. Jedne z największych w Azji targów gier. Targi odbywają się w dniach 21-24 września 2017 roku.

Dodatkowa oferta WPHI:

  • Wspieramy firmy z Polski poprzez udostępnianie danych kontaktowych firm japońskich potencjalnie zainteresowanych współpraca.
  • Możemy również umówić spotkania podczas misji gospodarczych do Japonii lub przyjazdu na targi.
  • Nasz wydział dysponuje salą konferencyjną dla około 20-25 osób. Salę udostępniamy polskim przedsiębiorcom nieodpłatnie na potrzeby spotkań z japońskimi formami. Sala jest wyposażona w sprzęt do prezentacji komputerowych. Zapewniamy też napoje i przekąski.
  • W ramach bezpośredniego wspierania przedsiębiorców (grup) istnieje możliwość zorganizowania i opłacenia przez WPHI Tokio np. usług tłumaczeniowych podczas spotkań organizowanych w naszym biurze, ale również podczas targów.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasada RP w Tokio

Orix Meguro Building 2F, 1-24-12 Meguro, Meguro-ku Tokyo 153-0063

Tel. 0-81-3-5437-5050  

Lokalizacja: 
Rodzaj: WPHI
Strona internetowa: http://www.tokio.trade.gov.pl