Przejdź do treści
Strona Facebook (nowe okno) Strona Tweeter.com (nowe okno) Strona Youtube.com (nowe okno)

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie

 

Wydziały Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) są zagranicznymi placówkami Ministra Rozwoju działającymi w ramach Ambasad i Konsulatów RP. Placówki te zostały utworzone, by wspierać polskie firmy, w szczególności małe i średnie przedsiębiorstwa. W ramach swojej misji WPHI pomagają również zagranicznym firmom zainteresowanym kupnem polskich towarów i usług oraz inwestycjami w naszym kraju. Wszystkie wydziały udzielają kompleksowych informacji dotyczących warunków eksportu towarów i usług, taryf celnych, podatkowych, prowadzenia działalności gospodarczej oraz możliwości zakupu nieruchomości. Usługi WPHI są bezpłatne oraz oparte na zasadach etyki.

Lista planowanych wydarzeń promocyjnych na rok 2017, w których udział zadeklarował WPHI w Tel Avivie:

Targi:

  • IMTM -  międzynarodowe targi turystyczne (luty)
  • Technology – targi najnowszych technologii w przemyśle (listopad)
  • Israfood – największe targi żywnościowe w Izraelu (listopad)

Podczas wymienionych wyżej wydarzeń istnieje możliwość skorzystania ze stoisk WPHI.

Zasady korzystania ze stoisk:

Na w/w targach WPHI będzie mieć własne stoiska, które możemy bezpłatnie użyczać polskim firmom do prowadzenia rozmów biznesowych i dystrybucji materiałów promocyjnych. Przedstawiciele oraz przedsiębiorcy mogą używać naszego stoiska w celach promocyjnych (nie można wystawiać swoich produktów), wykładać swoje prospekty, katalogi, broszury itd oraz prowadzić rozmowy biznesowe.

Dodatkowa oferta WPHI:

  • Możliwość otrzymania wsparcia w sprawie nawiązania kontaktów B2B. WPHI współpracuje z izraelską i palestyńską izbą handlową.
  • Dysponujemy małą salą na 8 osób.
  • Jeśli chodzi o inne formy wsparcia, posiadamy szerokie bazy kontaktów do firm, instytucji, organizacji, laboratoriów itd. Jeśli planują Państwo przyjazd do Izraela i szukają pomocy w zorganizowaniu tego typu eventu, powinniśmy być w stanie pomóc na różnych płaszczyznach od spotkań B2B po spotkania z organizacjami, start-upami, instytutami naukowo badawczymi itd.

 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Tel Avivie

79 Yehuda Hamaccabi St. 62-300 TEL AVIV/Israel

Tel. (0-09723) 544-62-46 

Lokalizacja: 
Rodzaj: WPHI
Strona internetowa: http://www.telaviv.trade.gov.pl